MS102592_edited_edited_edited_edited.jpg

Dream Team to klucz do sukcesu każdej pięknej historii...

Rozumiemy się bez słów na tyle, że zanim jedna przedstawi swój pomysł, to druga jest na etapie jego realizacji. Każda nasza rozmowa zaczyna i kończy się na ślubnych historiach. Łączymy wysokie poczucie estetyki, kultury osobistej ze sporą dawką dobrego humoru!

 
MS300878_edited.jpg
 

Wiktoria Konieczna & Martyna Chmielewska

ZA CO KOCHAMY ŚLUBY?

Za relacje, jakie tworzą się między nami, Młodymi Parami i całym teamem usługodawców. Za miłość, gesty i magię, która temu towarzyszy. Za stres i niepowtarzalne emocje. Za piękne, za każdym razem inne aranżacje florystyczne. To wszystko składa się na cudowne wspomnienia, które są efektem czasem nawet kilkunastomiesięcznej naszej pracy. 

DLACZEGO PARY WŁAŚNIE NAM POWIERZAJĄ ORGANIZACJĘ JEDNEGO Z NAJWAŻNIEJSZYCH DNI W ICH ŻYCIU?


Jak mówią: "Jesteśmy w tym cholernie dobre". Planujemy, wymyślamy, zamawiamy, polecamy, edukujemy, naprawiamy, uspokajamy, koordynujemy. Jesteśmy zawsze i wszędzie. Wspieramy dobrym słowem, gestem. Zwracamy uwagę na rzeczy, które są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Zadajemy pytania o kwestie, o których nikt by nawet nie pomyślał. Poświęcamy się temu w pełni. Inaczej nie potrafimy. 


CO NAS WYRÓŻNIA?

Otwartość, poczucie humoru, ogromne zaangażowanie, dobra energia, kilogramy empatii i to, jakie relacje tworzymy z Młodą Parą i całym teamem usługodawców. My się po prostu lubimy! Niektóre znajomości zostają nawet na długie lata. 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Organizujemy śluby, wesela oraz przyjęcia okolicznościowe, m.in. urodziny, chrzty, czy wieczory panieńskie. Zajmujemy się również przygotowaniem sesji stylizowanych, otwarciem salonów, spotkań firmowych, szkoleń, czy konferencji. 

 

Martyna Chmielewska

Stale uśmiechnięta i pełna energii optymistka! 

Uwielbia stawiać czoła nowym zadaniom i pokonywać swoje słabości.


Z zawodu terapeuta zajęciowy i nauczyciel wychowania przedszkolnego. Praca to jej drugi dom. Codziennie stara się spełniać dziecięce marzenia i wywoływać uśmiech na ich twarzach.


Prywatnie miłośniczka zwierząt. Dla niej stwierdzenie "żyć, jak pies z kotem" nabrało nowego znaczenia, kiedy w jej domu pojawiła się kotka i mały owczarek. To była miłość od pierwszego wejrzenia!


Śluby kocha za niepowtarzalność, emocje i relacje z ludźmi. Ta sfera pozwala wykazać się jej artystycznej duszy. Największą nagrodą jest dla niej szczęście i uśmiech Młodych Par!

170_sesja_IMG_3559.jpg
 
57_wk_5S8A0399.jpg

Wiktoria Konieczna

Bezkonkurencyjna gaduła, która wszystkiemu co robi oddaje się w pełni!

Problemy nazywa wyzwaniem i stawia im czoła z uśmiechem na twarzy.

Żyje ślubami i może o nich rozmawiać bez końca. Kocha minimalizm, ale ceni również kreatywne i szalone projekty. Perfekcjonistka - ale zdrowa!

Uśmiecha się na myśl o stylizowanym weselu. Uwielbia aranżować wesela, dobierać kolory, materiały, dodatki. Ma słabość do włoskich klimatów. 

Prywatnie szczęśliwa posiadaczka czarnego kota.

Z dumą prowadzi firmę Wiktoria Konieczna Weddings & Events.


Na co dzień dziennikarka kulturalna w Radiu Opole. Możecie usłyszeć ją wiadomościach, albo spotkać z mikrofonem w muzeum, czy bibliotece.

Jak mówią jej bliscy: "Potrafi nawet największą porażkę zamienić w sukces!"