MS102592_edited_edited_edited_edited.jpg

Dream Team to klucz do sukcesu każdej pięknej historii...

Rozumiemy się bez słów na tyle, że zanim jedna przedstawi swój pomysł, to druga jest na etapie jego realizacji. Każda nasza rozmowa zaczyna i kończy się na ślubnych historiach. Łączymy wysokie poczucie estetyki, kultury osobistej ze sporą dawką dobrego humoru!

 
MS300878_edited.jpg
 

ZA CO KOCHAMY ŚLUBY?

Za relacje, jakie tworzą się między nami, Młodymi Parami i całym teamem usługodawców. Za miłość, gesty i magię, która temu towarzyszy. Za stres i niepowtarzalne emocje. Za piękne, za każdym razem inne aranżacje florystyczne. To wszystko składa się na cudowne wspomnienia, które są efektem naszej, czasem nawet kilkunastomiesięcznej pracy. 

DLACZEGO PARY WŁAŚNIE NAM POWIERZAJĄ ORGANIZACJĘ JEDNEGO Z NAJWAŻNIEJSZYCH DNI W ICH ŻYCIU?


Jak mówią: "Jesteśmy w tym cholernie dobre". Planujemy, wymyślamy, zamawiamy, polecamy, edukujemy, naprawiamy, uspokajamy, koordynujemy. Jesteśmy zawsze i wszędzie. Wspieramy dobrym słowem, gestem. Zwracamy uwagę na rzeczy, które są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Zadajemy pytania o kwestie, o których nikt by nawet nie pomyślał. Poświęcamy się temu w pełni. Inaczej nie potrafimy. 


CO NAS WYRÓŻNIA?

Otwartość, poczucie humoru, ogromne zaangażowanie, dobra energia, kilogramy empatii i to, jakie relacje tworzymy z Młodą Parą i całym teamem usługodawców. My się po prostu lubimy! Niektóre znajomości zostają nawet na długie lata. 

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Organizujemy kompleksowo lub częściowo śluby, wesela oraz przyjęcia okolicznościowe, m.in. urodziny, chrzty, czy wieczory panieńskie. Prowadzimy konsultacje dla narzeczonych. Zajmujemy się doborem usługodawców. Projektujemy i aranżujemy przyjęcia - wybieramy kolory, materiały, dekoracje. Na swoim koncie mamy już kilka sesji stylizowanych. Pomagamy również w kwestiach biznesowych - otwarcie salonów, restauracji, spotkań firmowych, szkoleń, czy konferencji. 

 
57_wk_5S8A0399.jpg

Wiktoria Konieczna

Wedding plannerka

Jestem głównym koordynatorem Waszych przyjęć

Odpowiadam na Wasze wiadomości, odbieram telefony i prowadzę media społecznościowe firmy. Prowadzę konsultacje dla narzeczonych i projektuję Wasze przyjęcia. Opracowuję motyw przewodni, dobieram kwiaty, dekoracje, kolory i materiały. Przygotowuję dla Was zestawienia najlepszych usługodawców, analizuję umowy, pilnuję terminów i ustaleń. Jestem pośrednikiem między Wami, a wybranymi przez Was usługodawcami. Służę dobrą radą, wskazówkami i rozwiewam Wasze wątpliwości. Opracowuję szczegółowy scenariusz ślubu, wesela i odpowiadam za jego realizację. Tworzę kosztorysy, harmonogramy przygotowań, płatności oraz check-listy. Gaszę pożary, rozwiązuję problemy.

Jestem z Wami - aż do ślubu!
No, nawet trochę dłużej.. ;) 

 

Martyna Chmielewska

Jest drugim koordynatorem na Waszych przyjęciach

Stale uśmiechnięta i pełna energii optymistka! 

Towarzyszy Wam w dniu ślubu, działając według ustalonego wcześniej harmonogramu. Pomoże w przygotowaniach Młodej Pary, znajdzie zgubione obrączki, wyprasuje obrus, zawiesi neon, skompletuje koszyczki ratunkowe i posłuży się igłą z nitką, jeśli zajdzie taka potrzeba. Opiekuje się Wami i Waszymi gośćmi. Zawsze możecie liczyć na jej uśmiech i dobre słowo. 

170_sesja_IMG_3559.jpg