MS201151_edited_edited_edited.jpg

Nasze realizacje

 

Tajemniczy ogród w namiocie

Fot. Wosiak Fotografia
Miejsce: Hotel Bajka w Grodźcu
Dekoracje: Martyna Michael
Słodkości: Caramella

Zamysł był jeden - królewski ogród!

Bogato zdobiona suknia, kaligrafia, ogromna dbałość o detale i złoto na tle butelkowej zieleni. Takie wesele wymarzyli sobie Klaudia i Kamil. Połączyliśmy klasykę ze swobodą, naturalnością. Dużą rolę ogrywała strefa chillout. Całą uwagę skupiał tym razem dwuosobowy stół Młodej Pary. Absolutnym zaskoczeniem dla gości był serwis tortu! 

 
 

Ślub niczym z Pinteresta

Fot. Małe Szare Studio
Miejsce: Hotel Aspen
Dekoracje: Martyna Michael


Bajeczny ślub i wesele zorganizowane w niespełna 2 miesiące! 

Piękni, młodzi, szczęśliwi i zakochani! Przedstawiamy Wam Magdę i Mikołaja.

W tych kadrach znajdziecie mnóstwo romantyzmu, elegancji, jednoczenie sporo luzu i szaleństwa. Kolory ziemi połączyliśmy ze złotem. Styl rustykalny przeplatał się z akcentami boho. Każdy nawet najmniejszy detal był przemyślany.

Wszystko to obyło się w wyjątkowym miejscu z absolutnie obłędnym widokiem!.

 
 

Ślub humanistyczny w ogrodzie

Fot. Miękka Sztuka
Miejsce: Restauracja Radiowa
Dekoracje: Przyjęcie Marzeń

Gorące lato, leżaki, wianek na głowie i tańce na trawie.


Taki był zamysł  ogrodowego przyjęcia Patrycji i Jacka. Miało być romatycznie, elegancko i na luzie. W powietrzu unosił się zapach grila, a w tle było słychać wszechobecne toczące się rozmowy. Młoda Para zdecydowała się na ślub humanistyczny, który poprowadził wybrany przez nas mistrz ceremoni. To jedno z najbardziej rodzinnych i wyjątkowych wesel, jakie miałyśmy przyjemność organizować!

 
 

Podróże małe i duże

Fot. Bartosz Wanecki 
Miejsce: Hotel Aspen
Dekoracje: Martyna Michael


Organizacja tego wydarzenia była dla nas dużym wyzwaniem...

Motywem przewodnim ślubu i wesela były podróże. Wszystko zachowane było w odcieniach bieli, szarości i srebra. Plan rozmieszczenia gości był zaprojektowany w formie mapy, a przy kompozycjach kwiatowych pojawiły się flagi odpowiednie do nazwy kraju, który był przyporządkowany do danego stolika. Motyw podróży widoczny był również na winietkach, menu, czy torcie. Na candy barze nie mogło zabraknąć globusów i map. Pojawił się także barman, barista i kasyno. 

 
 

Zaślubiny w plenerze

Fot. Mateusz Piasecki
Miejsce: Dworek "Pod Lasem"
Dekoracje: Decopatka | Przyjęcie MarzeńPudrowo-wstążkowe wesele 

Młoda Para przyjechała do Polski zaledwie dwa tygodnie przed ślubem, wtedy też po raz pierwszy spotkaliśmy się osobiście. Obdarzyli nam ogromnym zaufaniem. Nasze wsparcie polegało głównie na koordynacji ślubu i wesela. Pomogłyśmy również w doborze motywu przewodniego. Wybór padł na wstążki w pudrowych kolorach. 

 
 

Jesienno-zimowy ślub w namiocie

Fot. Marta Chruścińska |Miejsce: Bajka Hotel & Resort | Dekoracje: Rent4wedding
Suknie: Agnieszka Światły | Garnitury: Diuk | Pierścionki i obrączki: Pracownia Złotnicza Syriusz | Buty: Yes i Shoe | Makijaż: Power of make up | Fryzura: Ewelina Król | Papeteria: Katelov Calligraphy | Słodkości: Pokruszone | Akcesoria do stylizacji flatlay: Rekwizytornia and Company

Kiedy kochasz boho, a ciągnie Cię do stylu glamour!

To projekt, który urodził się z inspiracji kolorami jesieni. Miało być elegancko, a jednocześnie luźno, swobodnie. Zależało nam na ciekawych formach, np. chmurach z kwiatów, czy strefie chillout, dzięki której goście przeniosą się w inny świat... Chyba nam się udało! 

 
 

"Podążaj za Białym Królikiem"

Fot. Maria Mendakiewicz

Karty do gry, filiżanki, klucze, lustra, magiczne buteleczki z napisem "Wypij mnie" i ciasteczka "Zjedz mnie"!


Na każdym kroku dałyśmy odczuć gościom weselnym, że znajdują się w magicznym miejscu. Panna Młoda miała długą zieloną suknię, drogę do sali wskazywał szalony drogowskaz, a winietki miały formę kart do gry. Do każdego stolika przypisany był inny bohater powieści Alicji z Krainy Czarów.


Najbardziej bajkowe przyjęcie, jakie miałyśmy przyjemność organizować!