Sesja Bajka (409).jpg

Rekomendacje 

 
Patrycja_Jacek (37).jpg

Ślub i wesele w dwa miesiące? Byliśmy przekonani, że damy radę wszystko zorganizować i na szczęście dość szybko zorientowaliśmy się, że byliśmy w błędzie. Wiktoria spadła nam, jak z nieba. Szybko zaczęła działać, załatwiła wszystkich usługodawców, nawet mistrza ceremonii, co wcale nie było łatwe. Świetnie wczuła się w nasz klimat, wyczuwała czego potrzebujemy, miała rozwiązanie na każdą sytuacje. Dziewczyny również koordynowały samo przyjęcie, dzięki czemu z mężem mogliśmy poprostu świętować nasz dzień. Wiktoria jest niezwykle zorganizowaną, przewidującą, cierpliwą i ciepłą osobą. Dzięki niej ten zwariowany czas organizacji wesela stał się niezwykle przyjemny.

Patrycja & Jacek

Nasz Ślub (182).JPG

W dobie epidemii zorganizowały dla nas "plan B" w ledwo kilka dni: ustaliły kilka alternatywnych terminów, stworzyły konieczne aneksy do umów, zaopiekowały się całą sytuacją. Wiktoria i Martyna to dziewczyny o bardzo wysokiej kulturze osobistej, bardzo serdeczne i życzliwe! Dzieliły się profesjonalną wiedzą i niezmierzoną ilością spokoju. Wszystkie problemy rozwiązywane były bezgłośnie i z uśmiechem!

Natalia & Roman

2048pikseli_2021.07.10_1503_ślub_Angelika_i_Marcel.jpg

Dziewczyny, gdyby nie Wy to nie wiem jak dalibyśmy radę ogarnąć wszystkie sprawy będąc na miejscu tydzień przed ślubem. Bardzo, bardzo cieszymy się że mogliśmy razem współpracować. Pełen profesjonalizm, doradztwo a przy tym wspaniały kontakt. Polecamy wszystkim tym, którzy chcą się cieszyć 'chwilą' w dniu ślub, a nie myśleć o innych sprawach.

Angelika & Marcel

Wesele-108.jpg

Bez wątpienia profesjonalizm. Kiedy dodamy do tego ogrom zaangażowania, wiele poświęcenia, sporo życzliwości, mamy prawie pełny obraz ich pracy. Prawie, bo my zauważyliśmy jeszcze uśmiech, wdzięk i tak niezbędny w ważnych momentach spokój i opanowanie. Doskonale zrozumiałyście naszą wizję podróży, co pomogło zmienić ją w rzeczywistość. To był piękny czas! Ważne momenty w życiu wymagają wszystkiego co najlepsze. One są najlepsze, a my zadowoleni i szczęśliwi, że mogliśmy z nimi współpracować.

Aleksandra & Grzegorz

IMG_7618 3_edited_edited_edited.jpg

Pełen profesjonalizm! Z dziewczynami cudownie się współpracuje. Zawsze są trzy kroki do przodu, zawsze można liczyć na wsparcie, dobre słowo, pomoc. Organizacja ślubu i wesela w trakcie pandemii mieszkając za granicą? Żaden problem! Dobór najlepszych usługodawców, szeroka gama wyboru, a przede wszystkim koordynacja tego właściwego dnia, dzięki której wszystko jest perfekcyjnie, bezstresowo i przyjemnie. Całym sercem polecamy! Jeżeli ufać i powierzać tak ważny dzień w życiu to tylko dziewczynom!

Natalia & Jakub

KAS28167_edited.jpg

Dla mnie współpraca z Wiktorią była ogromną przyjemnością i jestem pewna, że każda Para Młoda, która trafi pod jej skrzydła będzie mogła być gościem na własnym weselu.

Karolina

Nasz Ślub (325)_edited_edited.jpg

W żadnym momencie nie odczuliśmy, że jest nam coś narzucane - wybór był zawsze po naszej stronie. Zaproponowały sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców, prześwietliły umowy, pomogły negocjować warunki, przygotowały rzetelny i szczegółowy budżet całej imprezy. Nawet w momencie, gdy plany ślubu w plenerze pokrzyżowała nagła zmiana pogody, w niecałą godzinę zorganizowały alternatywne, równie piękne rozwiązanie - szacunek za organizację, opanowanie, komunikację.

Natalia & Roman

MS201187_edited_edited.png

Profesionalizm, dbałość o szczegóły i świetny kontakt. Współpraca z Wiktorią to sama przyjemność!

Dawid

Wiktoria_Pawel_sesja_w_0215_edited_edited.jpg

Interesujące i kreatywne spojrzenie na planowanie uroczystości, świeżość, nieszablonowość i komunikatywność. To cechy, które niewątpliwie Wiktoria posiada.

Beata

Jest to wyjątkowo kreatywna, przesympatyczna, kulturalna i pełna zaangażowania osoba. Stół słodkości, przygotowanie sali oraz torty to był strzał w dziesiątkę! Efekt końcowy zachwycił wszystkich gości.

Małgorzata

 
Sesja Bajka (322)_edited.jpg

"Ważne momenty w życiu wymagają wszystkiego, co najlepsze. One są najlepsze, a my zadowoleni i szczęśliwi, że mogliśmy z nimi współpracować."