top of page
5-P&D-4N6A2398.jpg
Opinie: Obraz
IMG-5115.JPG

Jesteś architektką tego sukcesu. Zadbałaś o każdy DETAL i perfekcyjnie zgrałaś wszystko ze sobą. Mieliśmy ciekawą, aczkolwiek chaotyczną wizję, a Ty przekułaś to w arcydzieło. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Od pierwszego spotkania poczuliśmy flow. Od razu zrozumiałaś i wyczułaś nas oraz to czego oczekujemy, a my Cię wtedy pokochaliśmy. Przy wyborze wedding plannerki kierowaliśmy się sercem i była to nasza najlepsza decyzja w życiu. Wkraczasz tam, gdzie potrzeba i dajesz swobodę ludziom w miejscach, gdzie ufasz, że wykonają swoją pracę tak, jak najlepiej potrafią. Sprawiłaś, że odhaczanie kolejnych elementów z checklisty było przyjemnością, a nie przymusem. Jesteś profesjonalistką w swoich fachu, a przy tym jesteś wspaniałą osobą. Podpisujemy się pod wszystkimi pochlebnymi recenzjami. Nie mamy absolutnie nic do zarzucenia. Od siebie dziękujemy też za wsparcie o każdej porze dnia i nocy, dobre słowo i rady.

Malwina & Hubert

wesele-39.jpg

Nie mamy słów żeby wyrazić naszego zadowolenia. Wszystko było ekstra! Wspaniała współpraca, której efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Doradztwo w wielu sprawach, otwartość, elastyczność, słowa wsparcia, świetny dobór usługodawców i koordynacja na medal. Cała Twoja praca sprawiła, że nasz wielki dzień był przepiękny, mogliśmy być spokojni i świetnie się bawić. Będziemy wracać do tych chwil z ogromnym uśmiechem na twarzy.

Olga & Sebastian

4-P&D-4N6A2332.jpg

Ciężko znaleźć słowa, które opiszą jak jesteśmy wdzięczni za pomoc i koordynację tego jedynego, naszego dnia! Pełen profesjonalizm, gaszenie pożarów, rozwiązywanie trudnych sytuacji, a do tego cały czas uśmiech, który dodawał otuchy. Wiktoria i Martyna zredukowały stres w dniu ślubu do minimum, wiedzieliśmy że możemy być spokojni, bo one czuwały naprawdę nad KAŻDYM szczegółem ślubu i wesela. Nie wspomnę o tych wielu miesiącach współpracy przed weselem, kiedy to Wiktoria służyła radą i pomocą o każdej porze dnia i nocy. Jeśli czyta to para, która się zastanawia czy warto to powiem, że szkoda czasu na wahania. Takie wedding planerki to SKARB, nie wiem jakby to było bez Was. 
Dziewczyny, bardzo Wam dziękujemy!

Paulina & Dawid

Patrycja_Jacek (283).jpg

Ślub i wesele w dwa miesiące? Byliśmy przekonani, że damy radę wszystko zorganizować i na szczęście dość szybko zorientowaliśmy się, że byliśmy w błędzie. Wiktoria spadła nam, jak z nieba. Szybko zaczęła działać, dobrała wszystkich usługodawców. Świetnie wczuła się w nasz klimat, wyczuwała czego potrzebujemy, miała rozwiązanie na każdą sytuacje. Dziewczyny również koordynowały samo przyjęcie, dzięki czemu z mężem mogliśmy poprostu świętować nasz dzień. Wiktoria jest niezwykle zorganizowaną, przewidującą, cierpliwą i ciepłą osobą. Dzięki niej ten zwariowany czas organizacji wesela stał się niezwykle przyjemny.

Patrycja & Jacek

Nasz Ślub (83).JPG

W żadnym momencie nie odczuliśmy, że jest nam coś narzucane - wybór był zawsze po naszej stronie. Zaproponowały sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców, prześwietliły umowy, pomogły negocjować warunki, przygotowały rzetelny i szczegółowy budżet całej imprezy. Nawet w momencie, gdy plany ślubu w plenerze pokrzyżowała nagła zmiana pogody, w niecałą godzinę zorganizowały alternatywne, równie piękne rozwiązanie - szacunek za organizację, opanowanie, komunikację.

Natalia

Wesele_191.JPG

Ponad rok współpracy, setki wymienionych wiadomości, maili, telefonów by ostatecznie TEGO DNIA być absolutnie pod ogromnym wrażeniem aranżacji sali czy samej pracy usługodawców.
Opanowanie, klasa, otwartość możliwość przedyskutowania najmniejszego szczegółu, szybkość w działaniu- tak w kilku słowach opiszę Wiktorię i jej team.
Dziękuję dziewczyny!
To był dla Nas najpiekniejszy dzień w życiu.

Wiola & Robert

Nasz Ślub (430).JPG

W dobie epidemii zorganizowały dla nas "plan B" w ledwo kilka dni: ustaliły kilka alternatywnych terminów, stworzyły konieczne aneksy do umów, zaopiekowały się całą sytuacją. Wiktoria i Martyna to dziewczyny o bardzo wysokiej kulturze osobistej, bardzo serdeczne i życzliwe! Dzieliły się profesjonalną wiedzą i niezmierzoną ilością spokoju. Wszystkie problemy rozwiązywane były bezgłośnie i z uśmiechem!

Roman

725b5835.JPG

Pełen profesjonalizm! Z dziewczynami cudownie się współpracuje. Zawsze są trzy kroki do przodu, zawsze można liczyć na wsparcie, dobre słowo, pomoc. Organizacja ślubu i wesela w trakcie pandemii mieszkając za granicą? Żaden problem! Dobór najlepszych usługodawców, szeroka gama wyboru, a przede wszystkim koordynacja tego właściwego dnia, dzięki której wszystko jest perfekcyjnie, bezstresowo i przyjemnie. Całym sercem polecamy! Jeżeli ufać i powierzać tak ważny dzień w życiu to tylko dziewczynom!

Natalia & Jakub

Wesele-108.jpg

Bez wątpienia profesjonalizm. Kiedy dodamy do tego ogrom zaangażowania, wiele poświęcenia, sporo życzliwości, mamy prawie pełny obraz ich pracy. Prawie, bo my zauważyliśmy jeszcze uśmiech, wdzięk i tak niezbędny w ważnych momentach spokój i opanowanie. Doskonale zrozumiałyście naszą wizję podróży, co pomogło zmienić ją w rzeczywistość. To był piękny czas! Ważne momenty w życiu wymagają wszystkiego co najlepsze. One są najlepsze, a my zadowoleni i szczęśliwi, że mogliśmy z nimi współpracować.

Aleksandra & Grzegorz

71_wk_5S8A0523.jpg

Pełen profesjonalizm! Z całego serduszka polecam konsultacje dla par młodych. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania, które przez dłuższy czas mnie trapiły i na które nie mogłam znaleźć złotego środka. Podczas rozmowy poznałam wiele wspaniałych pomysłów na urozmaicenia przyjęcia weselnego oraz w co najlepiej zainwestować, a z czego zrezygnować. Każdej parze, która planuje wesele gorąco polecam taką konsultacje.

Karolina

2048pikseli_2021.07.10_3563_ślub_Angelika_i_Marcel.jpg

Dziewczyny, gdyby nie Wy to nie wiem jak dalibyśmy radę ogarnąć wszystkie sprawy będąc na miejscu tydzień przed ślubem. Bardzo, bardzo cieszymy się że mogliśmy razem współpracować. Pełen profesjonalizm, doradztwo a przy tym wspaniały kontakt. Polecamy wszystkim tym, którzy chcą się cieszyć 'chwilą' w dniu ślub, a nie myśleć o innych sprawach.

Angelika & Marcel

Emilia&Michaą-124.jpg

Dziewczyny zrobiły kawał dobrej roboty i pomogły w organizacji naszego ślubu i wesela w 5 miesięcy. Pełen profesjonalizm, dużo wyrozumiałości, dobrych słów, pomocy, doradztwo w każdym detalu, świetny kontakt. Wiktoria była dostępna pod telefonem o każdej porze dnia i nocy. Dziewczyny miały u nas misję specjalną na kilka godzin przed ceremonią, wykonały ją bezproblemowo.
Przemiłe i przekochane dziewczyny, które wszystko przeżywały razem z nami. Bez Was nie byłoby tak pięknie! Będziemy wspominać to przez całe życie.

Emilia & Michał

Opinie: Opinie
bottom of page