163_sesja_5S8A1782.jpg

"Ważne momenty w życiu wymagają wszystkiego, co najlepsze. One są najlepsze, a my zadowoleni i szczęśliwi, że mogliśmy z nimi współpracować."

 
Patrycja_Jacek (283).jpg

Ślub i wesele w dwa miesiące? Byliśmy przekonani, że damy radę wszystko zorganizować i na szczęście dość szybko zorientowaliśmy się, że byliśmy w błędzie. Wiktoria spadła nam, jak z nieba. Szybko zaczęła działać, dobrała wszystkich usługodawców. Świetnie wczuła się w nasz klimat, wyczuwała czego potrzebujemy, miała rozwiązanie na każdą sytuacje. Dziewczyny również koordynowały samo przyjęcie, dzięki czemu z mężem mogliśmy poprostu świętować nasz dzień. Wiktoria jest niezwykle zorganizowaną, przewidującą, cierpliwą i ciepłą osobą. Dzięki niej ten zwariowany czas organizacji wesela stał się niezwykle przyjemny.

Patrycja & Jacek

Wesele_191.JPG

Ponad rok współpracy, setki wymienionych wiadomości, maili, telefonów by ostatecznie TEGO DNIA być absolutnie pod ogromnym wrażeniem aranżacji sali czy samej pracy usługodawców.
Opanowanie, klasa, otwartość możliwość przedyskutowania najmniejszego szczegółu, szybkość w działaniu- tak w kilku słowach opiszę Wiktorię i jej team.
Dziękuję dziewczyny!
To był dla Nas najpiekniejszy dzień w życiu.

Wiola i Robert

Emilia&Michaą-124.jpg

Dziewczyny zrobiły kawał dobrej roboty i pomogły w organizacji naszego ślubu i wesela w 5 miesięcy. Pełen profesjonalizm, dużo wyrozumiałości, dobrych słów, pomocy, doradztwo w każdym detalu, świetny kontakt. Wiktoria była dostępna pod telefonem o każdej porze dnia i nocy. Dziewczyny miały u nas misję specjalną na kilka godzin przed ceremonią, wykonały ją bezproblemowo.
Przemiłe i przekochane dziewczyny, które wszystko przeżywały razem z nami. Bez Was nie byłoby tak pięknie! Będziemy wspominać to przez całe życie.

Emilia & Michał

Wesele-108.jpg

Bez wątpienia profesjonalizm. Kiedy dodamy do tego ogrom zaangażowania, wiele poświęcenia, sporo życzliwości, mamy prawie pełny obraz ich pracy. Prawie, bo my zauważyliśmy jeszcze uśmiech, wdzięk i tak niezbędny w ważnych momentach spokój i opanowanie. Doskonale zrozumiałyście naszą wizję podróży, co pomogło zmienić ją w rzeczywistość. To był piękny czas! Ważne momenty w życiu wymagają wszystkiego co najlepsze. One są najlepsze, a my zadowoleni i szczęśliwi, że mogliśmy z nimi współpracować.

Aleksandra & Grzegorz

46_wk_5S8A0362.jpg

Pełen profesjonalizm! Z całego serduszka polecam konsultacje dla par młodych. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania, które przez dłuższy czas mnie trapiły i na które nie mogłam znaleźć złotego środka. Podczas rozmowy poznałam wiele wspaniałych pomysłów na urozmaicenia przyjęcia weselnego oraz w co najlepiej zainwestować, a z czego zrezygnować. Każdej parze, która planuje wesele gorąco polecam taką konsultacje.

Karolina

2048pikseli_2021.07.10_0792_ślub_Angelika_i_Marcel.jpg

Dziewczyny, gdyby nie Wy to nie wiem jak dalibyśmy radę ogarnąć wszystkie sprawy będąc na miejscu tydzień przed ślubem. Bardzo, bardzo cieszymy się że mogliśmy razem współpracować. Pełen profesjonalizm, doradztwo a przy tym wspaniały kontakt. Polecamy wszystkim tym, którzy chcą się cieszyć 'chwilą' w dniu ślub, a nie myśleć o innych sprawach.

Angelika & Marcel

Nasz Ślub (169).JPG

W dobie epidemii zorganizowały dla nas "plan B" w ledwo kilka dni: ustaliły kilka alternatywnych terminów, stworzyły konieczne aneksy do umów, zaopiekowały się całą sytuacją. Wiktoria i Martyna to dziewczyny o bardzo wysokiej kulturze osobistej, bardzo serdeczne i życzliwe! Dzieliły się profesjonalną wiedzą i niezmierzoną ilością spokoju. Wszystkie problemy rozwiązywane były bezgłośnie i z uśmiechem!

Roman

725b5835.JPG

Pełen profesjonalizm! Z dziewczynami cudownie się współpracuje. Zawsze są trzy kroki do przodu, zawsze można liczyć na wsparcie, dobre słowo, pomoc. Organizacja ślubu i wesela w trakcie pandemii mieszkając za granicą? Żaden problem! Dobór najlepszych usługodawców, szeroka gama wyboru, a przede wszystkim koordynacja tego właściwego dnia, dzięki której wszystko jest perfekcyjnie, bezstresowo i przyjemnie. Całym sercem polecamy! Jeżeli ufać i powierzać tak ważny dzień w życiu to tylko dziewczynom!

Natalia & Jakub

78_wk_5S8A0544.jpg

Profesjonalizm w każdym calu. Wiktoria to specjalistka od rzeczy niemożliwych. Jestem pod wrażeniem jej zorganizowania, profesjonalizmu i inicjatywy. Jeśli szukacie dobrej wedding planerki, która zajmie się przygotowaniem tego najważniejszego dla Was dnia, nie mogliście lepiej trafić!

Magda

Nasz Ślub (83).JPG

W żadnym momencie nie odczuliśmy, że jest nam coś narzucane - wybór był zawsze po naszej stronie. Zaproponowały sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców, prześwietliły umowy, pomogły negocjować warunki, przygotowały rzetelny i szczegółowy budżet całej imprezy. Nawet w momencie, gdy plany ślubu w plenerze pokrzyżowała nagła zmiana pogody, w niecałą godzinę zorganizowały alternatywne, równie piękne rozwiązanie - szacunek za organizację, opanowanie, komunikację.

Natalia

Jest to wyjątkowo kreatywna, przesympatyczna, kulturalna i pełna zaangażowania osoba. Stół słodkości, przygotowanie sali oraz torty to był strzał w dziesiątkę! Efekt końcowy zachwycił wszystkich gości.

Małgorzata